Головна відмінність вольєрного господарства в Яремче від звичних звіринців — відсутність традиційної зоопаркової атмосфери.

Тут всі звірі та птахи утримуються у напіввільних умовах: просторі вольєри чи просто огороджені металевою сіткою великі території дозволяють тваринам почуватися доволі комфортно, оскільки перебувають вони у природному середовищі проживання, а не в замкненому просторі клітки. Благородні олені й косулі, дикі кабани і лисиці, хижі орли та екзотичні павичі – цих та інших представників карпатської фауни Ви побачите на відстані простягнутої руки і навіть зможете погодувати. За окрему ціну в екскурсовода є можливість придбати звичний для тваринок корм (соковиті яблука для оленів, кукурудзу, топінамбур або гарбуз для кабанів, окраєць хліба для птахів), щоб не йти «в гості» з пустими руками. Працівники вольєрного господарства проінструктують Вас, кого з тварин можна годувати і чим. Задля власної безпеки і щоб не нашкодити звірям також звертайте увагу на розміщені поруч інформаційні стенди. Звірята обов’язково подякують Вам за ласощі, а Ви матимете нагоду безпосереднього контакту з мешканцями вольєрного господарства. І дорослі, і малюки однаково будуть у захваті від близького споглядання ставних оленів і косуль, пухнастих вгодованих кролів, на власні вуха почують пронизливий «спів» цар-птаха павича, рохкання сімейства кабанів-ікланів, гавкіт дикої лисиці. Якщо ж біля огорожі на час Вашого відвідування не буде якоїсь тваринки, побачити її можна згори: уздовж стежки, що огинає вольєри, обладнано оглядові вишки.
Вхідний квиток у вольєрне господарство коштує 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей шкільного віку; гостинець для тварин можна придбати на місці за 20 грн. Світлини на згадку дозволяється робити безкоштовно.
Для зручності відвідувачів від міста прокладено асфальтовану дорогу із дороговказами, поруч з атракцією облаштовано паркувальну зону. В будь-який час Ви матимете нагоду скуштувати традиційних карпатських страв у тутешніх закладах харчування або перекусити власними бутербродами в затишних дерев’яних альтанках, розташованих поряд, на галявині біля ставка, де мешкають лебеді і качки. Трохи відпочивши, Ви можете пройтися невеличким сувенірним базарчиком і придбати на згадку автентичний подарунок.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите всю необхідну інформацію, зазначену зірочкою (*). HTML код не допускається.