Одразу при вході до вольєрного господарства вгору прокладена доріжка до оздоровчої атракції – «Ведмежої стежки».

Забавка однаковою мірою буде цікавою як для дорослих, так і для дітей. Задумана вона з профілактичною метою: серед лісу, в гірській місцевості обладнано спеціальні лабіринти і ходи із перешкодами, які треба подолати босоніж. При цьому різні відрізки шляху посипані певним природним матеріалом – чи то гострими камінцями, чи то відшліфованим рінням, чи прохолодним піском, а чи сосновими шишками – босими стопами ніг Ви відчуєте кожне покриття на стежинах усіма клітинками свого тіла – адже відомо, що всі органи і системи організму виведені нервовими закінченнями на долоні й стопи. Масажуючи певні ділянки на стопах в процесі ходьби босоніж по нерівній поверхні, ми таким чином впливаємо з профілактичною метою на весь організм — загартовуємо його.

Внизу, в спеціально обладнаній альтанці, слід роззутися і залишити взуття в камерах схову. Тепер наступні півгодини Ви наввипередки і босоніж, ніби клишоногі ведмеді (адже із незвички Ви будете пересуватися досить незграбно), ходитимете таємними стежинами, лабіринтами, долатимете перешкоди. Інструктор-екскурсовод спрямовуватиме Вас у вірному напрямку, щоб Ви не заблукали, і попутньо розповідатиме цікаві місцеві повір’я і легенди.

Подолавши перший відрізок шляху, Ви пройдете пісчаним лабіринтом до істукана дволикого бога Чугайстра – хто знайде вихід, зможе загадати заповітне бажання, але для цього потрібно одночасно потерти обидва носи дерев’яного ідола. Вертатися слід тим самим шляхом. Трохи вище можна відпочити в затишній альтанці з дерев’яними лавами-гойдалками. Побігати для профілактики серцево-судинної системи Ви матимете змогу на тренажері «Бочка», вирівняти хребет та підкачати руки — на дерев’яному турніку. Перевірити свій вестибулярний апарат можна, пройшовши мостом-кладкою, який розхитується при кожному кроці. Наступна зупинка дозволить відпочити і зробити пам’ятне фото — портрет у рамі на фоні лісового пейзажу. За годинниковою стрілкою слід тричі обійти зачароване коло з павутинням закручених гілок, щоб досягти магічного центра – гладенького пенька, на який треба стати, подумати про щось сокровенне — і воно неодмінно здійсниться.

Збадьорені, сповнені гарного настрою і неймовірних емоцій, Ви спуститеся вниз, де зможете завершити оздоровчі процедури прохолодним душем для ніг. Повірте, Вам буде неймовірно весело, адже рекламний слоган при вході на «Ведмежу стежку» заохочує до веселих пригод для Ваших ніг!

Вартість атракціону: 30 грн. для дорослого і 10 грн. для дітей шкільного віку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите всю необхідну інформацію, зазначену зірочкою (*). HTML код не допускається.