Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати пам’ятний сувенір?

Різьблений кухоль, теплі плетені шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник, гаптовану вишивкою ткану торбинку чи дитячу забавку — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!

В Яремче офіційно працює два великих сувенірних ринки: один розташований біля автомобільного мосту через річку Прут, інший (до речі, значно дешевший) — на правому березі водоспаду Пробій. Невеличкий базарчик з автентичними гуцульськими виробами облаштований також поблизу вольєрного господарства по вул. Грушевського. Загалом по всьому місту Яремче розкидані маленькі крамнички і різьблені дерев’яні будиночки, де можна придбати пам’ятний подарунок, який нагадуватиме про перебування в Карпатах.

На яремчанських ярмарках можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, гуцульські килими), керамічний та глиняний посуд, безліч дитячих дерев’яних забавок. Більшість з того, що Ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення. Запитуючи майстра про ціну виробу, поцікавтесь також технологію його створення: іноді одна така розповідь буває більш вартісною від будь-яких коштів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите всю необхідну інформацію, зазначену зірочкою (*). HTML код не допускається.